Connect
To Top

PLANTRONICS MANAGER PRO v3.11 ROZSZERZONY O WERSJĘ NA URZĄDZENIA Z iOS I ANDROIDEM

Menadżerowie IT mogą teraz w jeszcze prostszy sposób monitorować, raportować i zarządzać systemem urządzeń do komunikacji, poprawiając doświadczenie użytkownika.

Plantronics, pionier w dziedzinie produktów audio i lider na rynku technologii komunikacyjnej, ogłosił rozszerzenie funkcjonalności swojego oprogramowania SaaS o wgląd w słuchawki Plantronics UC połączone z urządzeniami działającymi w oparciu o iOS i Androida w ramach usługi Plantronics Manager Pro v3.11. Dostęp jest możliwy dzięki aplikacji mobilnej Plantronics Hub. Daje to kierownikom działów IT możliwość monitorowania i zbierania cennych informacji na temat użytkowania całej linii biznesowych słuchawek Plantronics, niezależnie od tego, czy są podłączone do komputera, tabletu czy telefonu komórkowego.

„Ponad 53% organizacji wyraziło zainteresowanie diagnostyką, która umożliwi kierownikom IT poznanie perspektywy użytkownika sprzętu do komunikacji głosowej, a ponad 35% firm w coraz większym zakresie wdraża komunikację zunifikowaną (UC).” – powiedział Irwin Lazar, Vice President and Research Director w firmie Nemertes Research – „W tej sytuacji szczególnie ważne jest zapewnienie działom IT i kierownictwu rozwiązań, które pomogą im uzyskiwać potrzebne statystyki i aktywny wgląd w cały system komunikacji firmy.”

Plantronics Manager Pro to usługa SaaS stworzona do zarządzania urządzeniami do komunikacji marki Plantronics. Dzięki łatwym w użyciu narzędziom dostawcy usług IT oraz ich partnerzy mogą proaktywnie zarządzać wszystkimi słuchawkami Plantronics wykorzystywanymi w przedsiębiorstwie, zapewniając najlepsze możliwe doświadczenie użytkownika oraz aktywny wgląd. Plantronics Manager Pro jest dostępny u autoryzowanych resellerów Plantronics w większości krajów na całym świecie.

Plantronics Manager Pro v3.11 – nowe funkcje:

 

 • Możliwość monitorowania i wglądu w całą linię biznesowych urządzeń do komunikacji głosowej marki Plantronics, w tym wszystkich słuchawek podłączonych do komputerów z oprogramowaniem Mac OS i Windows oraz urządzeń mobilnych z systemem Android i iOS.
 • Dostęp przez interfejs Northbound API do bazy danych Plantronics Manager Pro. Oznacza to, że korzystanie z usługi jest teraz prostsze niż kiedykolwiek dla klientów, deweloperów i partnerów, którzy chcą osadzić dane w istniejącej firmowej aplikacji lub stworzyć nową usługę.
 • Usprawnione raporty. Moduł Asset Management and Adoption zawiera wszystkie raporty, które mogą być potrzebne profesjonalistom IT do zaplanowania, wdrożenia i utrzymania systemu komunikacji zunifikowanej.

 

„Dla działów IT możliwość pozyskania wartościowych informacji ze wszystkich wykorzystywanych w firmie urządzeń, również tych mobilnych połączonych ze słuchawkami Plantronics UC, to zupełnie nowa jakość” – powiedział Tom Wesselman, Vice President and General Manager, Software, Plantronics. – „Teraz dział IT uzyskuje pełny wgląd we wszystkie dane, co daje do ręki informacje, które pozwalają na podejmowanie znacznie bardziej świadomych decyzji opartych o pełną wiedzę”.

 

O Plantronics Manager Pro

Nowoczesne systemy do komunikacji i współpracy powstają w oparciu o otwarte systemy operacyjne i regularnie aktualizowane platformy softfonowe. Aby dostarczyć najwyższej jakość usługi należy aktualizować również ustawienia i oprogramowanie współpracujących z nimi urządzeń. Przy setkach a nawet tysiącach słuchawek czuwanie nad aktualizacjami ustawień zaczyna już stanowić wyzwanie. Zaniedbanie tej kwestii może jednak prowadzić do obniżenia jakości. Plantronics Manager Pro to usługa SaaS dostępna w formie subskrypcji, która pozwala działom IT lub dostawcom usług na konfigurację ustawień, aktualizację oprogramowania i oprogramowania sprzętowego urządzeń do komunikacji głosowej, analizę jakości połączeń oraz utrzymanie odpowiednich standardów.

Architektura chmurowa wykorzystuje oprogramowanie Plantronics Hub na urządzeniu jako przekaźnik. Do chmury klienta można dostać się z przeglądarki internetowej. Umożliwia to kierownikom IT i ich partnerom zarządzanie bazą słuchawek z poziomu jednego interfejsu.

Manager Pro oferuje narzędzia do raportowania w formie trzech modułów analitycznych. Należą do nich:

 

 • Asset Management and Adoption – do zarządzania posiadanymi słuchawkami, aktualizowania oprogramowania sprzętowego, planowania i wdrażania zunifikowanej komunikacji i współpracy (UCC)
 • Call Quality and Analytics – do poprawiania jakości rozmów i rozwiązywania problemów
 • Health and Safety – do utrzymywania natężenia dźwięku na dopuszczalnym poziomie i monitorowania go

Ceny i dostępność

Usługa Plantronics Manager Pro jest dostępna w 143 krajach w formie abonamentu na rok lub na 3 lata dostarczanego przez autoryzowanych resellerów Plantronics.

Więcej informacji na: plantronics.com/us/services/plantronics-manager-pro/

Lista autoryzowanych resellerów Plantronics Manager Pro znajduje się na: plantronics.com/us/en/where-to-buy.

O Plantronics

Plantronics od 50 lat jest pionierem innowacyjnej komunikacji głosowej dedykowanej klientom biznesowym i indywidualnym. Wyznacza nowe trendy w dziedzinie technologii audio, tworząc innowacyjne produkty, które ułatwiają komunikację międzyludzką. Od komunikacji zunifikowanej, przez zestawy Bluetooth, aż po słuchawki gamingowe, Plantronics zapewnia bezkompromisową jakość, znakomite doświadczenia i wysokiej jakości usługi. Rozwiązania Plantronics są wykorzystywane przez każdą firmę z rankingu 100 największych przedsiębiorstw magazynu Fortune, a także przez operatorów centrów alarmowych, kontrolerów ruchu lotniczego oraz konsumentów z całego świata.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

1 × five =

More in Informacje Prasowe

 • Możesz zdalnie ochronić swój dom przed pożarem

  Ogień to jeden z najgroźniejszych żywiołów. Każdy słyszał o pożarach. Może nawet przytrafiło się to sąsiadom czy znajomym. Technologia wychodzi na...

  4 PUBLICITY25 września 2018
 • Fizjoterapeutyczny Kołnierz Masujący Shiatsu CF-6302

  Medivon, wiodący producent urządzeń do masażu i akcesoriów healthcare, wprowadził na rynek bestseler, którym jest kołnierz fizjoterapeutyczny Shiatsu CF-6302, który pomaga...

  4 PUBLICITY25 września 2018
 • Fury Brawler – lekka mysz do gier

  Fury Brawler to niewielkie urządzenie, które powinni docenić okazjonalni gracze lubiący stosunkowo lekkie myszy. Jak przekonuje producent niska masa pozwala na...

  Informacja prasowa25 września 2018
%d bloggers like this: