Connect
To Top

Jak przyspieszyć pracę laptopa?

Laptopy, tak jak każdy inny sprzęt komputerowy, z czasem się starzeją i ich możliwości przestają wystarczać do komfortowej pracy. Można w nie jednak tknąć drugie życie, montując dodatkowy dysk SSD, który znacznie przyspieszy działanie naszego notebooka. Adapter Icy Dock ToughArmor MB411SPO-1B pozwala łatwo wymienić niepotrzebny napęd optyczny na miejsce dla dysku SSD.

MB411spo-1b_fits_slim_odd_bay.jpg
MB411SPO-1B jest całkowicie metalową stacją dokującą dla 2,5-calowych dysków HDD/SSD SATA/SAS zaprojektowaną tak, aby pasowała do wąskiej kieszeni na napęd optyczny o wysokości 12,7 mm, którą można znaleźć w laptopach, komputerach stacjonarnych i stacjach roboczych. MB411SPO-1B wykorzystuje w pełni metalową konstrukcję, aby zapewnić maksymalną żywotność urządzenia i wytrzymać nawet w najcięższych warunkach. Taca EZ Slide Micro obsługuje dowolne, 2,5-calowe dyski o wysokości od 5 do 9,5 mm, oferując funkcję wymiany na gorąco. Ponadto adapter Icy Dock zapewnia obsługę transferu do 6 Gb/s.
MB411SPO-1B_full_metal_construction.jpg

Kompatybilność z ODD

ToughArmor M411SPO-1B ma dokładnie takie same wymiary, rozmieszczenie portów i otworów montażowych co smukły napęd optyczny. Czyni go to idealnym akcesorium do wymiany ODD na dodatkowy dysk SSD, który może usprawnić działanie systemu. Użytkownik może także umieścić w nim dysk twardy, aby otrzymać więcej miejsca do przechowywania danych.
MB411SPO-1B_same_dimension_port.jpg

Wyjmowana, 2,5-calowa konstrukcja

Taca EZ Slide Micro obsługuje funkcję wymiany na gorąco i sprawia, że transport i konserwacja napędu są całkowicie bezproblemowe. Metalowe ramki pozwalają na bezpieczny montaż oraz ochronę dysków.
MB411SPO-1B_fits_hdd_ssd.jpg

Wszechstronność i bezpieczeństwo

Z przodu adaptera została umieszczona dioda LED, która zapewnia informację o stanie zamontowanego dysku. Technologia Active Power (APT) sprawia, że urządzenie jest zasilane tylko wtedy, gdy w obudowie znajduje się dysk. ToughArmor MB411SPO-1B wykorzystuje pojedyncze, 13-pinowe kable SATA slimline do zasilania MB411SPO-1B.
mb411spo_1b_LED.gif

Kluczowe cechy

 • Dokładnie takie same wymiary, co wąski napęd optyczny
 • Mieści jeden dysk HDD/SSD SATA/SAS w kieszeni ODD o wysokości 12,7 mm
 • Obsługuje prędkość transferu do 6 Gb/s
 • Wyjmowana taca EZ Slide Micro dla łatwej konserwacji
 • Wytrzymała, w pełni metalowa konstrukcja
 • Technologia Multi-Flow zapewnia doskonałe chłodzenie pasywne
 • Technologia antywibracyjna tworzy bezpieczne środowisko dla dysków HDD lub SSD
 • Technologia Active Power zasila diodę LED tylko wtedy, gdy napęd jest wewnątrz
 • Uziemienie EMI chroni dyski twarde przed uszkodzeniami elektrycznymi
 • 3 lata gwarancji

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

8 − six =

More in Aktualności

 • Edimax BR-6478AC V3 – wydajny router dla domu lub biura

  Nowoczesne domy i firmy potrzebują wydajnego, niezawodnego oraz bezpiecznego Wi-Fi. Dzięki czterem antenom o wysokim wzmocnieniu, technologii 11ac i portom gigabitowym...

  PZ14 lutego 2019
 • uGo Mistral 2.0 – dron, który wiele potrafi

  Nowy dron uGo Mistral 2.0 to najbardziej zaawansowana konstrukcja tej marki. Czarno-zielony, lekki, a przy tym bardzo szybki, może stanowić świetne...

  Informacja prasowa13 lutego 2019
 • Walentynki mogą być… złośliwe

  Złośliwe oprogramowanie, wykorzystujące Walentynki jako przynętę w celu oszukiwania użytkowników i infekowania ich komputerów jest już dobrze rozwiniętym elementem kalendarza bezpieczeństwa...

  Marken Systemy Antywirusowe13 lutego 2019
%d bloggers like this: