Connect
To Top

Radio internetowe, które zamieni Twoje mieszkanie w salę koncertową

Na pierwszy rzut oka nowy produkt firmy Hama, znanego producenta szeroko pojętej elektroniki użytkowej, nie zdradza swojego wszechstronnego zastosowania, jednak zmienia się to w mgnieniu oka po jego uruchomieniu.

Na pierwszy rzut oka nowy produkt firmy Hama, znanego producenta szeroko pojętej elektroniki użytkowej, nie zdradza swojego wszechstronnego zastosowania, jednak zmienia się to w mgnieniu oka po jego uruchomieniu. Przedstawiamy absolutną nowość – radio internetowe, które z powodzeniem może stać się bezprzewodowym głośnikiem pod tajemniczą nazwą IR80MBT. Z jego pomocą możesz zamienić swoje mieszkanie w salę koncertową.

Mały, ale wariat

Mierzące około 22 cm urządzenie Hama IR80MBT kryje w sobie szereg zaskakujących zastosowań, których nie sposób się spodziewać przy takich małych gabarytach. Przede wszystkim służy jako w pełni wyposażone radio internetowe odbierające programy radiowe dostępne w sieci, ale też jako głośnik, który podłączymy za pomocą tradycyjnego kabla, za pośrednictwem technologii Bluetooth lub sieci bezprzewodowej LAN do aż sześciu dowolnych urządzeń. W ten sposób możemy cieszyć się muzyką odtwarzaną z komputera, smartfonu, tabletu itp. Jeśli dodatkowo jesteś użytkownikiem aplikacji Spotify, ucieszy Cię fakt, że głośnik posiada funkcję Spotify Connect.

Wariat grzechu wart

IR80MBT waży nieco ponad kilogram i można go zamontować na ścianie. Podłączony do prądu uraczy nas mocą 30 W. Radio posiada wejście liniowe 3,5 mm, a także działa w technologii Bluetooth 4.1. Posiada również zintegrowaną antenę bezprzewodową LAN IEEE 802.11 b/g/n. Urządzenie umożliwia streamowanie dźwięku za pośrednictwem WiFi. Dodatkowo, IR80MBT jest kompatybilny z produktami umożliwiającymi odtwarzanie dźwięku w systemach multi-room. Wystarczy więc dosłownie chwila i nasze mieszkanie może zamienić się w salę koncertową lub kinową. Sterowanie urządzeniem odbywa się za pomocą pilota oraz dedykowanej aplikacji UDOK.

Produkt ma szansę skraść serca wszystkich fanów nietypowych rozwiązań audio i nowych technologii. Już wkrótce przekonamy się jak działa, gdyż jego premiera dopiero przed nami. Wówczas też producent zdradzi cenę oraz dostępność na półkach sklepowych. Wszelkich informacji należy szukać na www.hama.pl

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

seventeen − 6 =

More in Informacje Prasowe

%d bloggers like this: