Connect
To Top

Ruszaj w drogę z Plantronics

Do 31 grudnia br. trwa specjalna promocja – „Ruszaj w drogę z Plantronics”. Przy zakupie określonych modeli słuchawek marki Plantronics, klient otrzymuje za darmo pakiet map Europy i Rosji od NAVITEL na okres 90 dni.

 

Promocją objęte są następujące modele słuchawek Bluetooth firmy Plantronics: ML 15, M70/75, Explorer 10/50/55, Explorer 80/85, Explorer 110/115, Voyager Legend, Voyager 5200, Voyager 3200.

 

Aby uczestniczyć w promocji, należy zachować paragon lub fakturę za zakupioną słuchawkę marki Plantronics, a potem dokonać rejestracji na stronie: http://promocje.plantronics.kontel.pl/. W celu odebrania mapy należy pobrać, zainstalować i uruchomić aplikację Navitel Navigator GPS&Maps, dostępną w sklepie Google Play. Następnie wystarczy wpisać wygenerowany kod aktywacyjny, po czym można rozpocząć korzystanie z mapy.

 

Bardzo cieszymy się z faktu, że mogliśmy zorganizować tę promocję wspólnie z tak uznanym dostawcą systemów nawigacyjnych i map samochodowych, jak NAVITEL. Dzięki tej współpracy możemy razem podnieść na wyższy poziom nie tylko komfort jazdy, ale także bezpieczeństwo podróżujących.” – powiedział Andrzej Sawicki, Key Account Manager w firmie Plantronics.

 

Regulamin promocji jest dostępny tutaj: http://plantronics.kontel.pl/promocje.html

 

O Plantronics

 

Plantronics od 50 lat jest pionierem innowacyjnej komunikacji głosowej dedykowanej klientom biznesowym i indywidualnym. Wyznacza nowe trendy w dziedzinie technologii audio, tworząc innowacyjne produkty, które ułatwiają komunikację międzyludzką. Od komunikacji zunifikowanej, przez zestawy Bluetooth, aż po słuchawki gamingowe, Plantronics zapewnia bezkompromisową jakość, znakomite doświadczenia i wysokiej jakości usługi. Rozwiązania Plantronics są wykorzystywane przez każdą firmę z rankingu 100 największych przedsiębiorstw magazynu Fortune, a także przez operatorów centrów alarmowych, kontrolerów ruchu lotniczego oraz konsumentów z całego świata.

Więcej informacji na stronie: www.plantronics.com

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

six + 2 =

More in Informacje Prasowe

 • Możesz zdalnie ochronić swój dom przed pożarem

  Ogień to jeden z najgroźniejszych żywiołów. Każdy słyszał o pożarach. Może nawet przytrafiło się to sąsiadom czy znajomym. Technologia wychodzi na...

  4 PUBLICITY25 września 2018
 • Fizjoterapeutyczny Kołnierz Masujący Shiatsu CF-6302

  Medivon, wiodący producent urządzeń do masażu i akcesoriów healthcare, wprowadził na rynek bestseler, którym jest kołnierz fizjoterapeutyczny Shiatsu CF-6302, który pomaga...

  4 PUBLICITY25 września 2018
 • Fury Brawler – lekka mysz do gier

  Fury Brawler to niewielkie urządzenie, które powinni docenić okazjonalni gracze lubiący stosunkowo lekkie myszy. Jak przekonuje producent niska masa pozwala na...

  Informacja prasowa25 września 2018
%d bloggers like this: