Connect
To Top

Samsung Galaxy A 2018 – tak będzie wyglądać?

Najnowsze modele flagowych smartfonów koreańskiego producenta wyglądają obłędnie. Niestety z racji wysokiej ceny nie wszyscy mogą sobie na nie pozwolić. Czy tańsza seria, czyli Samsung Galaxy A 2018 również będzie wyposażona w ekran Infinity Display? Pewne źródła to potwierdzają.

Świetny design flagowców Samsunga

W tym roku Samsung zaprezentował swoje najnowsze flagowe smartfony: Galaxy S8, S8+. Wiele osób zachwycił przede wszystkim wyświetlacz Infinity Display, który cechują głównie bardzo smukłe ramki. Czy w przypadku modeli Samsung Galaxy A 2018 również doczekamy się tego typu ekranu? Wiele źródeł potwierdza te informacje. Chodzi głównie o Galaxy A5 i Galaxy A7. Według Samsungmobile.News Galaxy A3 w wersji 2018 ma być podobny do poprzedniej wersji.

Prawdopodobnie tak będą wyglądać smartfony Samsung Galaxy A 2018

Rendery, które można znaleźć w sieci pokazują jak mogą wyglądać najnowsze modele z serii Galaxy A. Ciepło przyjęta przez klientów stylistyka Galaxy S oraz Galaxy Note może również przekonać producenta do tego, aby zastosować ją także w Galaxy A. Można również zaobserwować to, że cienkie ramki wprowadza coraz więcej producentów. Jednym z nich jest np. LG ze swoim modelem Q6.

 

Źródło: Benchmark.pl, Samsungmobile.News

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

8 − 4 =

More in Mobilne - news

%d bloggers like this: