Connect
To Top

Senetic wyróżniony w prestiżowym konkursie

Senetic otrzymał wyróżnienie w konkursie „Polska Firma – Międzynarodowy Czempion”. To nagroda za dużą aktywność firmy na rynkach zagranicznych.

Konkurs „Polska Firma – Międzynarodowy Czempion”, organizowany przez PwC Polska oraz Puls Biznesu, ma na celu wyłonienie firm, które najlepiej radzą sobie na światowych rynkach, budując markę Polski na arenie międzynarodowej. W szóstej edycji wydarzenia rywalizowało 90 firm, w tym przedsiębiorstwa usługowe, producenci, przedstawiciele przemysłu ciężkiego, branży FMCG czy IT.

Senetic otrzymał wyróżnienie w kategorii „Eksporter: Polska Firma Prywatna – małe i średnie przedsiębiorstwa”. Dla firmy nie była to pierwsza w tym roku nagroda – wcześniej otrzymała m.in. tytuł Partnera Roku Microsoft w segmencie MŚP. Jak skomentował Łukasz Bojar, wiceprezes Senetic, wyróżnienie podkreśla rangę ekspansji firmy i jej zaangażowanie w globalny rozwój. – Znalezienie się w gronie tak znanych i cenionych marek jak Kruk, Wielton czy KGHM Polska Miedź to dla nas zaszczyt. To nagroda dla całego zespołu, ale dziękuję także naszym klientom na całym świecie. Bez ich zaufania nie mielibyśmy szansy na takie wyróżnienie – tłumaczy wiceprezes

W konkursie uczestniczyły firmy, które w ciągu trzech ostatnich lat inwestowały za granicą i odniosły sukcesy, prowadząc działalność gospodarczą. Senetic posiada ponad 30 oddziałów na świecie, a w ubiegłym roku dostarczył produkty i usługi do 106 krajów. Firma stawia na sprzedaż usług chmurowych Microsoftu. Koncentruje się nie tylko na dobrej ofercie, ale i wykwalifikowanym zespole, zapewniającym fachowe wsparcie. Wykorzystuje potencjał chmury i jej rosnące znaczenie w nowoczesnych firmach.

 

– Chmura się opłaca i wyraźnie widać, że coraz więcej przedsiębiorców zdaje sobie z tego sprawę. 2018 rok przyniesie dalszy wzrost popularności tego modelu usługowego. Coraz częściej usłyszymy też o Microsoft 365. Dla nas będzie to rok pełen wyzwań. Nadal zamierzamy się koncentrować na ekspansji zagranicznej – podsumowuje Łukasz Bojar.

***

 

Senetic oferuje najlepsze na rynku oprogramowanie i narzędzia do budowy infrastruktury sieciowej i serwerowej, koncentrując się na sprawdzonych, solidnych markach. Firma stawia na dynamiczny rozwój. Od 2009 roku nieustannie rozszerza obszar działania w branży IT.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

9 + nineteen =

More in Informacje Prasowe

%d bloggers like this: