Connect
To Top

SENNHEISER ZAPEWNIA NOWY POZIOM DŹWIĘKU W GRACH

Firma Sennheiser, światowy lider branży audio, zaprezentowała GSP 600 nowy profesjonalny zestaw słuchawkowy dla graczy. Headset zawiera szereg ergonomicznych udoskonaleń, w tym zupełnie nowy kształt nauszników, innowacyjny regulowany pałąk, umożliwiający dostosowanie siły nacisku, i zaawansowany system metalowych zawiasów, umożliwiający większą swobodę ruchów. Dzięki tym nowościom gracze otrzymają jeszcze lepszą jakość i dokładność dźwięku, większą wydajność mikrofonu, a także lepszy komfort i trwałość.

Zastosowany w GSP 600 autorski system głośników Sennheisera z ulepszonymi aluminiowymi cewkami zapewnia wyjątkową jakość dźwięku z szerszym zakresem niskich częstotliwości, co potęguje wrażenia podczas grania czy oglądania filmów. Jednocześnie ciepły głęboki bas nie dominuje nad dobrze wyważonymi średnimi i bardzo szczegółowymi wysokimi częstotliwościami. Taki balans zapewnia niesamowitą dokładność i realizm, dzięki czemu gracz jest w stanie usłyszeć każdy szczegół akcji i szybciej reagować podczas grania.

Dodatkowym atutem słuchawek jest zaawansowany mikrofon z profesjonalną technologią eliminacji szumów, która zapewnia krystalicznie czystą komunikację w grach. Sterowanie dźwiękiem w grze jest szybkie i intuicyjne: mikrofon można szybko wyciszyć, podnosząc ramię wysięgnika, a głośność jest regulowana za pomocą wygodnego pokrętła na słuchawce.

Przejdź na wyższy poziom komfortu

GSP 600 zostały wyposażone w nowe, głębokie, bardziej ergonomiczne gąbki nauszników z pianki pamięciowej, dzięki czemu doskonale przylegają do uszu, zapewniając lepszą izolację akustyczną i większy komfort noszenia. Zaprojektowane w taki sposób pady lepiej chronią użytkownika przed zewnętrznym hałasem i zapobiegają przedostawaniu się dźwięku na zewnątrz, zachowując intensywność niskich częstotliwości. Ponadto nauszniki zapobiegają przegrzewaniu się dzięki wyjątkowemu połączeniu komfortowych i stylowych materiałów: na bokach padów użyto wytrzymałej skóry ekologicznej, natomiast płaszczyzny przylegające do głowy zostały obszyte materiałem podobnym do zamszu, który nie przykleja się do uszu i pozostawia uczucie chłodu nawet podczas dłuższych rozgrywek.

Słuchawki zostały także wyposażone w zaawansowany system metalowych zawiasów, który zapewnia jeszcze większą swobodę ruchów i zwiększa wytrzymałość konstrukcji. Ten innowacyjny mechanizm pozwala także na idealne dopasowanie słuchawek do każdego kształtu głowy. Aby jeszcze bardziej zwiększyć komfort użytkowników, Sennheiser wprowadził nowatorską funkcję regulacji nacisku pałąka, dzięki której GSP 600 idealnie leżą i nie uciskają.

„Dla każdego, kto traktuje granie poważnie, liczy się wydajność sprzętu, która może zadecydować o wygranej. Kiedy konkuruje się na najwyższym poziomie, gracz potrzebuje zestawu słuchawkowego, który jest maksymalnie ukierunkowany na jego potrzeby: musi być trwały, wygodny i zapewniać precyzyjny dźwięk” – wyjaśnia Andreas Jessen, szef działu zarządzania produktami, Sennheiser Communications A / S. „Podczas tworzenia GSP 600 kierowaliśmy się wymaganiami użytkowników, a za punkt odniesienia wzięliśmy słuchawki GAME ZERO – najlepszy zamknięty headset do grania oferujący niesamowity dźwięk – i zrobiliśmy jeszcze lepszy produkt. Słuchawki GSP 600 w jeszcze większym stopniu dopasowują się do potrzeb każdego gracza, dzięki czemu zapewniają maksymalny komfort i przenoszą użytkownika w sam środek akcji” – dodał Andreas Jessen.

Kompatybilność z wieloma platformami

GSP 600 są kompatybilne z wieloma platformami do gier: komputerami PC, Mac oraz konsolami z wejściem jack 3,5 mm. Dzięki obniżonej impedancji słuchawek można używać również do grania na urządzeniach mobilnych.

Cena i dostępność

Słuchawki GSP 600 będą dostępne w Polsce w pierwszym kwartale 2018 w katalogowej cenie 1049 zł.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

one × 2 =

More in Informacje Prasowe

%d bloggers like this: