Connect
To Top

Sprawdzamy ładowarkę samochodową Green Cell

Nie da się ukryć, że dziś ładowarka samochodowa to gadżet, bez którego w teorii można się obyć, ale pytanie brzmi – po co? Zwłaszcza, jeśli dużo korzystamy ze smartfona lub innych elektronicznych urządzeń. W nasze ręce trafiło akcesorium marki Green Cell, które pomoże podładować elektronikę w podróży i to jemu się dziś bliżej przyjrzymy.

Produkt otrzymujemy w niewielkim, estetycznym pudełku, otoczony gąbką, aby nic mu się nie stało w transporcie. Ładowarka została wykonana z czarnego plastiku – z przodu matowego, z tyłu zaś błyszczącego. Nadaje jej to odpowiedniej elegancji we wnętrzu każdego samochodu.

Użytkowanie ładowarki jest bardzo proste – wystarczy ją wpiąć do gniazda zapalniczki w samochodzie i już możemy działać. Wyposażono ją w dwa porty – jeden USB Quick Charge 3.0 oraz jeden USB-C Power Delivery.  Producent pomyślał o zastosowaniu niebieskiego podświetlenia, które może być pomocne podczas jazdy nocą.

O ile obecnie Quick Charge nie trzeba nikomu dokładniej przedstawiać, to standard Power Delivery dopiero wchodzi na salony i się na nich rozsiada 😉 Technologia ta w skrócie pozwala ładować dowolne urządzenie, bowiem sama dopasowuje odpowiednie parametry ładowania. Dzięki temu za pomocą jednej ładowarki możemy ładować różne rodzaje urządzeń – od smartfona, przez tablet po laptopy. A mniej ładowarek = mniej bałaganu. Warto również nadmienić, że Power Delivery to nie tylko uniwersalność, ale także szybkość – pozwala naładować sprzęt nawet 5 razy szybciej niż tradycyjna ładowarka.

Ładowarka samochodowa marki Green Cell bezproblemowo radziła sobie z jej głównym zadaniem – ładowaniem smartfona podczas jazdy. Akcesorium było mocno osadzone w gnieździe, dzięki czemu nie nastąpiła żadna utrata połączenia. Obecność portu USB-C z PD docenią posiadacze m.in. MacBooków. Pozwoli im ono (o ile oczywiście siedzą na fotelu pasażera!) nie przerywać pracy nawet w długiej podróży. Jeśli zatem nie rozstajecie się ze swoją elektroniką i dużo podróżujecie, gadżet Green Cella to świetna sprawa dla Was. Zwłaszcza, że nie kosztuje kroci, bo niewiele ponad 50 zł w sklepie Świat Baterii. Polecamy!

More in Artykuły

%d bloggers like this: