Connect
To Top

StarLeaf Cloud wersja 7.0 – już dostępna!

Najnowsza aktualizacja pozwala na całkowite przeniesienie funkcjonalności klasycznych systemów telefonicznych PBX wykorzystywanych przez firmy do chmury komunikacyjnej StarLeaf Cloud. 

StarLeaf Cloud jest kompletnym rozwiązaniem wideokonferencyjnym, które stanowi połączenie tradycyjnych systemów z usługami w chmurze.  Posiadacze wideoterminali obsługujących standardy H.323, SIP różnych producentów, którzy zdecydują się na ofertę StarLeaf Cloud, mogą z nich nadal korzystać. Nie muszą przy tym kupować sprzętu oferowanego przez brytyjskiego dostawcę, a jedynie wybierając dopasowany do swoich potrzeb plan abonamentowy pobrać darmową aplikację wideokonferencyjną z czatem tekstowym StarLeaf  App na PC, Mac, iOS, Android. Mogą również korzystać z połączeń wideokonferencyjnych jedynie przez przeglądarkę internetową! Atut chmury wideokonferencyjnej StarLeaf to połączenie braku kosztów związanych z zakupem i utrzymaniem rozbudowanej infrastruktury serwerów wideokonferencyjnych z  gwarancją skutecznych połączeń z dowolnymi środowiskami wideokonferencyjnymi opartymi na standardach i środowiskach  H.323, SIP, WebRTC, Skype for Business, Teams itp.

 

Użytkownicy StarLeaf Cloud mogą już wykorzystywać chmurę wideokonferencyjną StarLeaf Cloud nie tylko do połączeń wideo i czatów tekstowych. Nowa funkcjonalność VoiceConnect pozwala im na pełną integrację chmury z typową siecią telefoniczną. Dzięki temu cała komunikacja zarówno w zakresie połączeń audio, połączeń wideokonferencyjnych, czatów tekstowych może odbywać się poprzez zasoby, urządzania i aplikacje  chmury StarLeaf Cloud. Użytkownicy nie  muszą już posiadać i ponosić kosztów utrzymania własnej  infrastruktury wideokonferencyjnej (dedykowane serwery, bramy) ale także własnych central telefonicznych PBX, wszystkie funkcje komunikacyjne (połączenia audio, wideo, czat tekstowy) realizuje dla nich chmura StarLeaf Cloud.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Infosfera Sp. z o.o. od ponad 15 lat zajmuje się sprzedażą bezpośrednią i dystrybucją systemów wideokonferencyjnych.
W ofercie posiada wszystkich liczących się producentów. Infosfera jest prekursorem najnowszych rozwiązań w tej dziedzinie, ogromne doświadczenie (ponad 600 wdrożeń) pozwala na ocenę i dobór najlepszego rozwiązania dla danego klienta.
Firma ma siedzibę we Wrocławiu i oddział w Warszawie.  www.infosfera.pl

 

 

 

Obsługa Prasowa i PR:

INDALO Public Relations, ul. Grochowska 341/281A, 03-822 Warszawa

Małgorzata Błachnio, mobile: (+48) 509 047 721, e-mail: malgorzata.blachnio@indalo.pl

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

6 + 11 =

More in Bez kategorii

%d bloggers like this: