Connect
To Top

StarLeaf – pierwszym producentem, który dostosował swoje produkty do wymogów dyrektywy MiFID II

StarLeaf dostawca rozwiązań wideokonferencyjnych współpracujących z szeroką gamą protokołów i technologii wideokonferencyjnych stworzył linię produktów dedykowanych tylko do współpracy z Microsoft Skype for Business. 

Składają się na nią sprzętowe wideoterminale grupowe (sale konferencyjne) dedykowane dla platformy Microsoft Lync / Skype for Business / Teams.

StarLeaf jest pierwszym producentem, który dostosował swoje produkty do nowych wymagań Europejskiego Obszaru Gospodarczego dzięki czemu pozwalają one spełniać dyrektywę MiFID II (Markets in Financial Instruments Directive) przeznaczoną dla instytucji świadczących usługi finansowe.

MiFID II wprowadza nie tylko nowe zasady w obszarze ochrony inwestorów, ale także dodatkowe wymogi informacyjne oraz technologiczne. StarLeaf zapewnia pełną przejrzystość i bezpieczeństwo. Połączenia wideokonferencje – zgodnie z wymogami dyrektywy są katalogowane a wszyscy uczestnicy zarejestrowani z konieczną możliwością identyfikacji. Jednocześnie obsługa terminali StarLeaf jest łatwa i intuicyjna.

 

StarLeaf, dostawca rozwiązań wideokonferencyjnych potwierdził swoje kompetencje jako ważny gracz w tym sektorze rynku. – informuje Zbigniew Niedźwiadek, prezes zarządu  Infosfera Sp. z o.o.  – Czuwanie nad zgodnością z obowiązującym prawem i tak sprawne dostosowanie do norm obowiązujących w ramach Europejskiego Obszaru Gospodarczego w warunkach firmy z ofertą dostępną globalnie dowodzi nie tylko tego, że ten region jest dla StarLeaf ważny, ale także tego, że firma działa profesjonalnie zapewniając bezpieczeństwo i – w tym przypadku – możliwość efektywnej pracy użytkownikom z sektora objętego dyrektywą.” 

 Infosfera Sp. z o.o. jest wyłącznym dystrybutorem StarLeaf na terenie Polski.

 

 

 

 

 

Infosfera Sp. z o.o. od ponad 15 lat zajmuje się sprzedażą bezpośrednią i dystrybucją systemów wideokonferencyjnych.
W ofercie posiada wszystkich liczących się producentów. Infosfera jest prekursorem najnowszych rozwiązań w tej dziedzinie, ogromne doświadczenie (ponad 600 wdrożeń) pozwala na ocenę i dobór najlepszego rozwiązania dla danego klienta.
Firma ma siedzibę we Wrocławiu i oddział w Warszawie.  www.infosfera.pl

 

 

 

Obsługa Prasowa i PR:

INDALO Public Relations, ul. Grochowska 341/281A, 03-822 Warszawa

Małgorzata Błachnio, mobile: (+48) 509 047 721, e-mail: malgorzata.blachnio@indalo.pl

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

five × 2 =

More in Audio Foto Wideo - news

%d bloggers like this: