Connect
To Top

Super Bike od LeEco

Wielkimi krokami zbliża się do nas wiosna, wzrost temperatury i dobre warunki na rower. Firma LeEco zaprezentowała nowy rower a dokładnie Super Bike, który współpracuje z Androidem. Jakie rozwiązania skrywa jeszcze wspomniana maszyna, czym różni się od zwykłego roweru?

Chińska firma oprócz wykorzystania systemu Android, chwali się zastosowaniem laserów.  Rower ma wbudowany smart fon z popularnym systemem przeznaczonym do telefonów.  Pojazd zmierzy pokonany dystans, osiągniętą prędkość. Dodatkowo możemy posłuchać muzyki czy odpisać na wiadomość. Dodatkową funkcją jest pulsometr, dzięki któremu będziemy mogli odczytać aktualny puls podczas jazdy.

Pojazd wykonany jest z włókna węglowego oraz tytanu.  Kierownica została wyposażona w kierunkowskazy, lasery wyznaczają zarys pojazdu na drodze, dzięki temu rower jest lepiej widziany w nocy, co z pewnością wpłynie na bezpieczeństwo kierującego.  Pojazd jest dostępny już na rynku chińskim kosztuje około 800 dolarów.

Kolejnym krajem w którym ma być sprzedawany rower są Stany Zjednoczone, gdzie Super Bike ma trafić jeszcze w tym roku.  Trzeba przyznać, że możliwości jakie oferuje super rower są imponujące bardzo wątpliwy zdaje się być debiut na polskim rynku. Kupilibyście Super Bike, rozpoznawalność oraz szacunek na „dzielnicy” gwarantowane.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

eight − three =

More in Inne - news

%d bloggers like this: