Connect
To Top

T757 – pierwszy tablet LTE od NAVITEL

Firma NAVITEL wprowadza na rynek nowy produkt. Model T757 LTE to połączenie klasycznego tabletu i nawigacji samochodowej.

NAVITEL T757 LTE pracuje pod kontrolą systemu operacyjnego Android 8.1 Oreo, z dostępem do łączności GPS i GLONASS. Duży, siedmiocalowy ekran o rozdzielczości 1280×800 wykonano w technologii IPS. Urządzenie wyposażono w ekran 2.5D, dzięki temu obraz jest przejrzysty i ostry, niezależnie od ustawienia tabletu. Wbudowany G-Sensor ułatwi konfigurację widoku w pionie lub w poziomie.

 

NAVITEL T757 LTE

 

Model T757 umożliwia łatwą komunikację ze znajomymi i rodziną dzięki zintegrowanym modułom LTE, Bluetooth i Wi-Fi. Sprzęt obsługuje dwie karty SIM oraz dodatkowy slot na karty microSD/SDHC o pojemności do 128 GB. Dzięki temu w każdej chwili można pobrać dodatkowe mapy, muzykę bądź ulubione aplikacje. Do dyspozycji użytkownika przeznaczono 16 GB pamięci wewnętrznej oraz 2 GB pamięci RAM.

 

NAVITEL T757 LTE zawiera fabrycznie zainstalowane oprogramowanie Navitel Navigator. Aplikacja, która działa także w trybie offline oferuje zaawansowane funkcje nawigacyjne – ostrzeżenia przed fotoradarami, wybór trzech alternatywnych tras oraz wyszukiwarka punktów POI. Razem z tabletem konsument otrzymuje dostęp do szczegółowych map 47 krajów Europy z dożywotnią, darmową aktualizacją.

W zestawie z urządzeniem znajdują się dedykowane akcesoria: uchwyt samochodowy, podstawka, ładowarka samochodowa 12/24 V, ładowarka sieciowa, kabel micro-USB, instrukcja obsługi oraz karta gwarancyjna.

Tablet, który jest kontynuacją popularnego na rynku modelu T700 3G, pojawi się w regularnej sprzedaży w pierwszej połowie lutego. Sugerowana cena NAVITEL T757 LTE – 499 złotych.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

three × 5 =

More in Informacje Prasowe

%d bloggers like this: