Connect
To Top

Tank burger w Polsce!

Spróbuj wyjątkowego burgera w Burger King i zdobądź kody do gry

Wargaming i Burger King Polska mają przyjemność poinformować, że na mocy nawiązanej współpracy do Polski trafił Tank Burger – unikatowy burger dla wszystkich miłośników World of Tanks i dobrego jedzenia! Wraz ze smacznym posiłkiem, czołgiści otrzymają ulotkę z kodami do jednej z najpopularniejszych gier komputerowych.  

Tank Burger charakteryzuje się wyjątkowym wyglądem i smakiem. Czarna, charakterystyczna bułka i dobrze dobrane składniki to prawdziwie wyjątkowe połączenie, które powinno przypaść do gustu miłośnikom ciężkich maszyn. Burger jest dostępny od dziś na terenie całej Polski, we wszystkich restauracjach Burger King w kraju. Cena to jedyne 15,95 PLN. Wraz z każdą zakupioną kanapką, otrzymujemy zdrapkę z dwoma wartościowymi kodami.

Pierwszy z nich to kod zaproszeniowy dla nowych graczy. Drugi otrzymany kod należy wpisać na stronie www.tankburger.pl – po kilkusekundowej grze otrzymamy kod bonusowy (dla obecnie zarejestrowanych graczy). Na wirtualnych czołgistów czekają kody zawierające złoto, dni premium, wypożyczenie i zniżki na czołgi T26E4 SuperPershing, T-54 first prototype oraz możliwość zdobycia polskiej Pantery „Pudel” i kultowego „Rudego” znanego z serialu Czterej Pancerni i Pies.

Życzymy smacznego i powodzenia na polu bitwy!

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

1 × two =

More in Informacje Prasowe

%d bloggers like this: