Connect
To Top

Technikalia.pl jeszcze szybsze

Sklep internetowy Techikalia.pl, oferujący urządzenia AGD i RTV, wdrożył innowacyjną aktualizację systemu RedCart. Firma ETK, która jest dostawcą tego oprogramowania, pracuje nad ulepszeniem korzystania ze sklepu pod względem szybkości i funkcjonalności strony.

Technikalia.pl to sklep, który stara się dostarczać swoim klientom najnowocześniejsze rozwiązania, nie tylko pod kątem asortymentu, ale również możliwości poruszania się po stronie. Dzięki wprowadzeniu (wspólnie z firmą ETK – dostawcą systemu RedCart) aktualizacji, działanie strony internetowej sklepu będzie dziesięciokrotnie szybsze. System posiłkuje się technologią HIGH SPEED PERFORMANCE, która określa nowy standard na rynku e-commerce w zakresie szybkości ładowania i działania strony. Nowy system umożliwia również lepsze i bardziej uporządkowane pozycjonowanie produktów.

– 18 tysięcy pozycji, które Technikalia.pl ma w swoim sklepie będą szybciej i bardziej dostępne. Nowa aktualizacja usprawni poruszanie się po stronie naszego sklepu. Jako firma, która zajmuje się urządzeniami technologicznymi, staramy się coraz bardziej rozwijać i dostosowywać się do wymagań naszych klientów – skomentował Tomasz Cieślak, prezes firmy Technikalia.pl.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

3 × one =

More in Informacje Prasowe

%d bloggers like this: