Connect
To Top

Tenda AC6 – inteligentny, dwupasmowy router Wi-Fi AC1200

AC6 to inteligentny, dwupasmowy router WiFi z silnym sygnałem i stabilną wydajnością. Wspiera standard piątej generacji Wi-Fi 802.11ac, a dwupasmowa prędkość sięga 1167 Mbps. Procesor 900 MHz firmy Broadcom zapewnia szybkość i stabilność.

AC6 ma 2 razy mocniejsze nadawanie sygnału przez ścianę niż zwykłe routery dzięki niezależnym wzmacniaczom mocy, inteligentnej technologii Beamforming+ i czterem antenom 5dBi HG. Możesz cieszyć się grą bez opóźnień i nieprzerwanym streamingiem video w dowolnym miejscu i czasie. Ponadto AC6 obsługuje inteligentną technologię oszczędzania energii, zdalne zarządzanie aplikacjami, a także zapewnia niski pobór energii, tworząc inteligentne i ekologiczne otoczenie dla całej rodziny.

 

Wi-Fi piątej generacji: 802.11ac z łącznością dwupasmową

AC6 dostarczany jest ze standardem Wi-Fi nowej generacji – 802.11ac, który zapewnia 3x szybsze połączenie bezprzewodowe niż technologia 11n. Osiągając 300 Mbps na 2,4 GHz i 867 Mbps na 5 GHz, AC6 ma całkowitą prędkość 1200 Mbps i zachowuje pełną stabilność. AC6 to najlepszy wybór do strumieniowania HD, gier online i innych zadań wymagających dużej przepustowości.

 

Procesor 900 MHz od Broadcom dla stabilności

Chip Broadcom 900 MHz AC6  zapewnia niezrównaną kompatybilność i stabilność. Po prostu ciesz się najlepszą rozrywką podczas surfowania po sieci w dowolnym miejscu i czasie.

 

4 anteny 5dBi HG z potężnym zasięgiem

AC6 jest wyposażony w cztery anteny 5dBi o wysokim wzmocnieniu, która jest używana w zaawansowanej technologii wielozakresowego rozsyłania, aby silny sygnał mógł objąć każdy zakątek domu.

 

Beamforming+ poprawia zasięg WiFi i stabilność

Technologia Beamforming+ skupia się na urządzeniach odbierających WiFi, zamiast rozpraszać sygnał we wszystkich kierunkach. Zmniejsza również zakłócenia z innych urządzeń w celu uzyskania silniejszych połączeń Wi-Fi, dzięki czemu można łatwo korzystać z dużej przepustowości.

 

Harmonogram inteligentnego Wi-Fi

Zapomniałeś wyłączyć przed snem? Włączanie/wyłączanie go jest dla Ciebie kłopotliwe? Rozważny harmonogram inteligentnego WiFi oszczędza Ci kłopotu. Po ustawieniu idealnego przedziału czasu, AC18 automatycznie włącza/wyłącza WiFi, tworząc energooszczędne i przyjazne środowisku otoczenie.

 

Łatwe ustawienie

Super prosty interfejs konfiguracji ułatwia dostęp do internetu w 30 sekund. Niezależnie od tego, czy jesteś zaawansowanym technologicznie użytkownikiem, czy nowicjuszem komputerowym, AC6 sprawia, że konfiguracja jest łatwa i przyjemna.

 

Cechy główne routera Tenda AC6

  • Prędkość do 1167 Mb/s zapewniająca jednocześnie 867 Mb/s przy 5 GHz i 300 Mb/s przy 2,4 GHz
  • Chip Broadcom z procesorem 900 MHz i 3-krotnym przetwarzaniem zapewniają lepszą kompatybilność i doskonałą stabilność
  • Wzmacniacze o dużej mocy i anteny zewnętrzne do zasięgu na cały dom
  • Technologia Beamforming+ zwiększa zasięg urządzeń WiFi 802.11ac
  • Inteligentne zarządzanie harmonogramem WiFi, wskaźnik LED i oszczędzanie energii – wszystko to dla Twojego zdrowia
  • Łatwa konfiguracja w 30 sekund

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

9 + thirteen =

More in Informacje Prasowe

%d bloggers like this: