Connect
To Top

The Grand Finals 2016 – World of Tanks

Trwa wielki turniej World of Tanks – światowy finał po raz trzeci organizowany w Polsce! Jesteśmy w Hali Torwar aby na bieżąco relacjonować dla Was to wydarzenie. W tym artykule dowiecie się jak wygląda aktualnie drabinka oraz poznacie zwycięzców tegorocznego turnieju.

The Grand Finals 2016

Od piątku trwa turniej w World of Tanks, jedną z najpopularniejszych gier online, która zrzesza miliony graczy lubiących wojenne potyczki czołgami. Po raz trzeci turniej organizowany jest w naszym kraju co może być powodem do dumy. Widać, że Polska jest światową stolicą e-gamingu dzięki tego typu wydarzeniom. Nie musimy też wspominać o innych świetnych eventach – Intel Extreme Masters w Katowicach czy równie ciekawy Pyrkon w Poznaniu.

P1160786

World of Tanks w Torwarze

Sobota jest najważniejszym dniem podczas The Grand Finals odbywających się w Warszawie. To właśnie dziewiątego kwietnia odbywają się ćwierćfinały, półfinały i najważniejszy mecz – finałowy.

P1160811wotgf16

14:20 Ćwierćfinał właśnie trwa.

Wiemy już, że w półfinale zagra Not So Serious (NSS), który pokonał 5:4 SIMP, oraz Hellraisers, który wyeliminował w ćwierćfinale Tornado Rox (5:4). Obecnie trwa mecz NAVI (Natus Vincere) z Kazna Kru. Zobaczymy także mecz Wombats on Tanks z Yato Gaming. Mecze na żywo z polskim komentarzem możecie zobaczyć na Twitch’u.

15:00 – znamy półfinalistów.

W dwóch meczach ćwierćfinałowych zarówno drużyna NAVI jak i Wombats on Tanks pokazała, kto jest lepszy. NAVI 5:0 pokonała Kazna Kru w której gra nasz rodak. Również Wombats wyeliminowało Yato wynikiem 5:0. Czas na kolejne ważne mecze. Trochę dziwi nas polski komentarz, który możemy usłyszeć na Twitch’u. Oczywiście zdajemy sobie sprawę, że w Kazna Kru grał Polak, jednak tak stronniczego komentarza dawno nie słyszeliśmy. Czy tak powinni się zachowywać komentatorzy? Chyba nie.

wotgf16a

17:30 Kto zagra w finale?

Za nami rewelacyjny mecz rozegrany pomiędzy NSS a Hellraisers. Ostatecznie druga drużyna zwyciężyła wynikiem 5:3 dzięki czemu znalazła się w finale The Grand Finals 2016. Trwa mecz Wombats on Tanks z NAVI. Kto okaże się lepszy?

18:00 NAVI vs. Hellraisers – kto wygra The Grand Finals 2016

Drugi mecz półfinałowy już za nami. Raczej nie było dla nikogo zaskoczeniem to, że zwycięży NAVI wynikiem 5:2. Świetna taktyka sprawiła, że ta drużyna znów zwyciężyła i znalazła się w wielkim finale. Czekamy z niecierpliwością na pojedynek, który wyłoni nowych mistrzów świata w World of Tanks. Ciekawi nas także to, kto zajmie trzecie miejsce.

Znamy już zwycięzców! The Grand Finals 2016 wygrała drużyna NAVI! Rewelacyjny pojedynek. Gratulujemy Panowie ponownego zdobycia tytułu mistrza World of Tanks!

Watch live video from wgleu_pl on www.twitch.tv

More in E-sport

  • FIFA 18 – ewolucja czy kosmetyczne zmiany?

    FIFA 18 to kolejna odsłona znanej serii. Czy EA może pochwalić się zupełnie nową grą sportową, czy jest to kolejna produkcja...

    Daniel Laskowski12 października 2017
  • Poznań Game Arena 2017 – byliśmy tam!

    Dwunasty już raz na terenie MTP zorganizowana została impreza dedykowana graczom. Dziesięć pawilonów, czterdzieści sześć tysięcy metrów kwadratowych powierzchni i ponad...

    Daniel Laskowski9 października 2017