Connect
To Top

Ulga dla zabieganych – przeciwbólowa Mata Mata Medivon CF-2606 HB

Medivon, wiodący producent urządzeń do masażu i akcesoriów healthcare, wprowadził na rynek mate przeciwbólową Medivon CF-2606 HB, która stała się zbawieniem dla wszystkich zabieganych osób. Urządzenie oszczędza czas, ponieważ można używać go podczas postoju w samochodzie, w pociągu lub zabrać je do pracy. W zestawie oprócz maty znajduję się zasilacz, wygodny pilot oraz instrukcja obsługi w języku polskim.

Mata posiada funkcje masażu Shiatsu. Masaż ten łączy technikę poprawiającą ruch stawów z rozciąganiem mięśni. Urządzenie pozwala rozmasować wszystkie spięte mięsnie. Ponadto posiada dodatkowo funkcje grzania oraz funkcje masażu wibracjami, które sprzyjają szybkiemu i efektownemu działaniu relaksacyjnemu. Dzięki podgrzewaniu można pozbyć się nieprzyjemnych dolegliwości, z którymi borykamy się na co dzień. Masaż wibracjami stymuluje mięśnie oraz zmniejsza cellulit. Wibracje zwalczają bezsenność i poprawiają samopoczucie. Mata ma wybór intensywności wibracji oraz ograniczenie czasowe masażu.

Wygodny w obsłudze pilot posiada długi przewód oraz kieszeń z eco-skóry. Urządzenie wykonane jest z specjalnego materiału, który odpowiednio przepuszcza powietrze. Do maty dołączony jest zasilacz sieciowy o mocy 230 V, który można podłączyć np. do gniazdka w pociągu co powoduję że urządzenie staje się mobilne.

Zasilanie:  sieciowe 230 V

Cena: 449,99 zł

Produkt dostępny na stronie: https://medivon.pl/

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

1 × 1 =

More in Informacje Prasowe

%d bloggers like this: