Connect
To Top

ViDiS: rozszerza ofertę o monitory informacyjne LG

ViDiS SA ogólnopolski dystrybutor sprzętu prezentacyjnego oraz biurowego, lider w sektorze rozwiązań dla edukacji – umacnia swoją pozycję w obszarze digital signage. 

Skupi się głównie na wyświetlaczach LG z zakresu Commercial TV, OLED Signage oraz Digital Signage. Produkty dostępne będą już w maju br. ViDiS SA jako dystrybutor z wartością dodaną oferuje nie tylko szkolenia i pełne wsparcie sprzedażowe, ale także posprzedażowe we wszystkich realizacjach z tego obszaru.

 

Zdobyliśmy pozycję lidera na rynku rozwiązań dla edukacji. Jest to dla nas bardzo ważna część działalności i z całą pewnością zadbamy o to, żeby tę pozycję utrzymać – informuje Marcin Stefanow dyrektor ds. marketingu ViDiS SA – Nie jest to jednak jedyna działalność ViDiS. Równie ważna jest dla nas współpraca z klientami biznesowymi. Wierzę, że oferta LG podniesie naszą atrakcyjność w tym sektorze. Rynek jest coraz bardziej wymagający, a dotarcie do klienta na każdym etapie coraz cenniejsze. Telewizja komercyjna w takich obiektach jak hotele to szansa na łatwe i szybkie docieranie ze spersonalizowanymi treściami do gości. Profesjonalne monitory dają ogromne możliwości do realizowania przekazu, zaś wymagający klienci z pewnością nie zawiodą się na monitorach OLED dostępnych w najrozmaitszych, przyciągających uwagę konfiguracjach. Wraz z dostępnością tych urządzeń dajemy naszym partnerom pełne wsparcie na każdym etapie realizacji.”

 

Wśród ciekawostek w ofercie na pewno warto wymienić unikalne rozwiązania typu In-glass wallpaper czyli doskonały obraz technologii OLED zatopiony w eleganckim szkle o grubości zaledwie 13 mm. Dodatkowo wyświetlacze Dual-view z możliwością tworzenia pofalowanych powierzchni składających się z 2 do 4 modułów 65”, czy też zyskujące na popularności monitory typu Ultra Stretch 88” oraz 86” o rozdzielczościach odpowiednio 3840×1080 i 3840×600 pixeli.

 

 

 

ViDiS SA (www.vidis.pl) reprezentuje w Polsce następujące światowe marki: AVer (wizualizery oraz systemy do wideokonferencji), Avtek (ekrany projekcyjne, monitory i tablice interaktywne, uchwyty do projektorów, piloty i akcesoria prezentacyjne), Aqualite (monitory pogodoodporne), Casio (projektory Laser&Led), CTOUCH (monitory interaktywne oraz akcesoria), DEFENZO (głośniki bezprzewodowe, powerbanki), EVOKO (system rezerwacji sali konferencyjnych oraz zestawy do audiokonferencji), GBC (oprawa i laminacja dokumentów), Jimu Robot (klocki do tworzenia robotów), Joan (urządzenie do rezerwacji sal konferencyjnych) JUST LAMPS (lampy do projektorów wszystkich marek), Kensington (akcesoria komputerowe), LG (Commercial TV, OLED Signage oraz Digital Signage)  littleBits (klocki elektryczne), LUMENS (wizualizery i kamery PTZ), MasterLock (sejfy i kasety),  Neets (systemy sterowania salami konferencyjnymi)  NOBO (komunikacja wizualna: ekrany, tablice, wskaźniki), PLUS Vision (elektroniczne tablice kopiujące), QOMO (monitory i tablice interaktywne, systemy do testów), Revolabs (telefony konferencyjne, mikrofony),  Rexel (niszczarki, trymery, gilotyny, zszywacze, dziurkacze, produkty do organizacji dokumentów), RM Easiteach (oprogramowanie do monitorów i tablic interaktywnych), Safescan (liczarki monet i banknotów oraz testery, systemy ewidencji czasu pracy), SentrySafe (sejfy i kasety),  SMS (wysokiej jakości uchwyty i statywy do sprzętu prezentacyjnego), Smart Metals (uchwyty i statywy do monitorów wielkoformatowych), TOSHIBA (profesjonalne monitory);  VISION (systemy instalacyjne Techconnect), ViewSonic (projektory, monitory), VIVITEK (projektory i rozwiązania bezprzewodowe).

Firma jest właścicielem portali www.multimediawszkole.pl, www.multimediawprzedszkolu.pl, www.interaktywne.pl oraz organizatorem Ogólnopolskiego konkursu „Klasa ze snów” www.klasazesnow.pl

ViDiS prowadzi także serwis gwarancyjny i pogwarancyjny produktów AVer, Vivitek, Qomo, Lumens, ACCO, Avtek, Casio.

ViDiS SA jest również laureatem następujących nagród i wyróżnień:

– Gepard Biznesu 2011, 2012, 2015 – nadana przez Magazyn Przedsiębiorców „Europejska Firma” i Klub Gepardów

– Skrzydła Biznesu 2011 (woj. dolnośląskie) – nadany przez Dziennik Gazeta Prawna

– Gazela Biznesu 2011, 2012, 2015 – nadany przez Dziennik Puls Biznesu

 

 

 

Obsługa Prasowa i PR:

INDALO Public Relations, ul. Grochowska 341/281A, 03-822 Warszawa

Małgorzata Błachnio, mobile: (+48) 509 047 721, e-mail: malgorzata.blachnio@indalo.pl

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

one + 8 =

More in Monitory - news

%d bloggers like this: