Connect
To Top

ViDiS SA: Nowy wiceprezes od stycznia 2018 r. – Szymon Staruchowicz

Do zarządu ViDiS SA dołączył Szymon Staruchowicz, absolwent Informatyki na Uniwersytecie Wrocławskim. Od 2000 r. związany z branżą AV,  dzięki czemu legitymuje się znakomitą znajomością rynku prezentacyjnego. 

Absolwent licznych szkoleń z zakresu zarządzania i nowych technologii (Uniwerstytet Ekonomiczny, Brian Tracy International, InfoComm).

 

„ViDiS SA jest obecnie w najlepszym momencie na inwestycje. Już wkrótce, serce firmy, którym jest dział handlowy będzie wyposażone w nowoczesne narzędzia, które pozwolą jeszcze szybciej reagować na potrzeby rynku, nie tylko krajowego.” – informuje Szymon Staruchowicz.

Nowy wiceprezes wzmocni ViDiS SA ogromną wiedzą techniczną z zakresu zarządzania skomplikowanymi wdrożeniami w dużych firmach i korporacjach, a także doświadczeniem w zakresie projektowania, wdrożenia i obsługi serwisowej dużych podmiotów.

Szymon Staruchowicz przejął nadzór nad działami serwisu, IT, finansów i administracji, dzięki czemu będzie mógł skierować swoją uwagę na kompleksowe przygotowanie firmy VIDIS S.A. do nowych wyzwań na ciągle zmieniającym się rynku AV i IT.

W wolnym czasie nowy wiceprezes trenuje Crossfit, a także bierze udział w biegach przeszkodowych typu Runmageddon. Sport uprawa także z dwiema córkami i w wolnym czasie nie stroni od dobrej literatury (z dziedziny rozwoju osobistego i fantastyki)

 

 

ViDiS SA (www.vidis.pl) reprezentuje w Polsce następujące światowe marki: AVer (wizualizery oraz systemy do wideokonferencji), Avtek (ekrany projekcyjne, monitory i tablice interaktywne, uchwyty do projektorów, piloty i akcesoria prezentacyjne), Aqualite (monitory pogodoodporne), Casio (projektory Laser&Led), CTOUCH (monitory interaktywne oraz akcesoria), DEFENZO (głośniki bezprzewodowe, powerbanki), EVOKO (system rezerwacji sali konferencyjnych oraz zestawy do audiokonferencji), GBC (oprawa i laminacja dokumentów), Jimu Robot (klocki do tworzenia robotów), Joan (urządzenie do rezerwacji sal konferencyjnych) JUST LAMPS (lampy do projektorów wszystkich marek), Kensington (akcesoria komputerowe), littleBits (klocki elektryczne), LUMENS (wizualizery i kamery PTZ), MasterLock (sejfy i kasety),  Neets (systemy sterowania salami konferencyjnymi)  NOBO (komunikacja wizualna: ekrany, tablice, wskaźniki), PLUS Vision (elektroniczne tablice kopiujące), QOMO (monitory i tablice interaktywne, systemy do testów), Revolabs (telefony konferencyjne, mikrofony),  Rexel (niszczarki, trymery, gilotyny, zszywacze, dziurkacze, produkty do organizacji dokumentów), RM Easiteach (oprogramowanie do monitorów i tablic interaktywnych), Safescan (liczarki monet i banknotów oraz testery, systemy ewidencji czasu pracy), SentrySafe (sejfy i kasety),  SMS (wysokiej jakości uchwyty i statywy do sprzętu prezentacyjnego), Smart Metals (uchwyty i statywy do monitorów wielkoformatowych), TOSHIBA (profesjonalne monitory);  VISION (systemy instalacyjne Techconnect), ViewSonic (projektory, monitory), VIVITEK (projektory i rozwiązania bezprzewodowe).

Firma jest właścicielem portali www.multimediawszkole.pl, www.multimediawprzedszkolu.pl, www.interaktywne.pl oraz organizatorem Ogólnopolskiego konkursu „Klasa ze snów” www.klasazesnow.pl

ViDiS prowadzi także serwis gwarancyjny i pogwarancyjny produktów AVer, Vivitek, Qomo, Lumens, ACCO, Avtek, Casio.

ViDiS SA jest również laureatem następujących nagród i wyróżnień:

– Gepard Biznesu 2011, 2012, 2015 – nadana przez Magazyn Przedsiębiorców „Europejska Firma” i Klub Gepardów

– Skrzydła Biznesu 2011 (woj. dolnośląskie) – nadany przez Dziennik Gazeta Prawna

– Gazela Biznesu 2011, 2012, 2015 – nadany przez Dziennik Puls Biznesu

 

Obsługa Prasowa i PR:

INDALO Public Relations, ul. Grochowska 341/281A, 03-822 Warszawa

Małgorzata Błachnio, mobile: (+48) 509 047 721, e-mail: malgorzata.blachnio@indalo.pl

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

8 + six =

More in Bez kategorii

 • iiyama: 25-calowy ekran WUXGA dla profesjonalistów

  Firma iiyama poszerzyła swoją ofertę monitorów z serii ProLite o nowy model XU2595WSU-B1, który został wyposażony w 25-calową matrycę w technologii IPS o proporcjach...

  Gamma PR23 stycznia 2019
 • Chmura pomocna, ale…

  Przechowywanie danych w chmurze staje się coraz popularniejsze. Dostawcy prześcigają się w oferowaniu coraz atrakcyjniejszych ofert kusząc dużą pojemnością, atrakcyjnymi cenami...

  Marken Systemy Antywirusowe18 stycznia 2019
 • KRÓTSZE KOLEJKI NA STADION PIŁKARSKI DZIĘKI BRAMKOM BIOMETRYCZNYM

  Technologia rozpoznawania twarzy Panasonic zostanie wdrożona na stadionie piłkarskim RWD Molenbeek w Belgii. Dzięki niej osoby posiadające karnety sezonowe będą mogły...

  AM10 stycznia 2019
%d bloggers like this: