Connect
To Top

ViewSonic – to będzie rok projektorów 4K!

Najnowsze projektory 4K UHD marki ViewSonic – modele PX747 i PX727 mają znakomity stosunek ceny do parametrów. 

Nie są to urządzenia tylko dla kinomaniaków, ale także dla entuzjastów gier korzystających z konsol generujących obraz wysokiej rozdzielczości oraz kibiców, którzy zapragną w domu ogromnego obrazu. Można go mieć już za 5999 zł z VAT. Trzeba tylko wybrać model.

 

Podstawowa różnica – wynika z parametrów wyświetlanego obrazu. Pierwszy z projektorów – model PX747 – wyświetla obraz o jasności 3500 ANSI lumenów co daje znaczną swobodę w aranżacji przestrzeni. Można cieszyć się dużym obrazem w salonie, który nie musi być zaciemniany na czas projekcji.  Gwarancja uzyskania najwyższej szczegółowości czyli wyjątkowo ostrego obrazu złożonego z 8,3 miliona pikseli wynika z zastosowania najnowszej technologii XPR. Projektor posiada certyfikat 4K UHD i spełnia standardy The Consumer Technology Association (CTA). DMD to innowacyjny układ pikseli z uwzględnieniem niewielkiej przerwy pomiędzy nimi. Dzięki temu obraz pozbawiony jest tzw. „Efektu szklanych drzwi”, wyświetlany tekst jest czytelny, a złożone grafiki, niezwykle ostre.

Układ optyczny użyty w projektorach ViewSonic opartych o technologię DLP gwarantuje intensywną czerń i naturalnie wysoki kontrast co daje rzeczywisty, głęboki obraz.

Urządzenie wspiera HDR (z ang. High Dynamic Range) co gwarantuje realistyczne obrazy z lepszą ekspozycją szczegółów w ciemniejszych i jaśniejszych częściach ekranu. Za naturalne kolory odpowiada opatentowana przez ViewSonic technologia SuperColor™. Jest to zestaw funkcji pozwalających na wyświetlenie szerokiego spektrum realistycznych barw.

Port HDMI 2.0 obsługujący HDCP 2.2. pozwala na korzystanie z  najnowszych odtwarzaczy Blu-ray i streaming box-ów. Projektor oferuje również zintegrowany zasilacz USB 5V/1.5A pozwalający na dołączenie akcesoriów – np. adapterów łączności bezprzewodowej czy  zewnętrznych odtwarzaczy multimediów bez potrzeby wykorzystywania dodatkowego źródła prądu.

Tryb SuperEco pozwala na wydłużenie żywotności lampy nawet do 15 000 godzin co znacznie zmniejsza koszty eksploatacyjne.

 

Drugi z modeli – ViewSonic PX727 – oferuje funkcje zbliżone do PX747 z tym, że rozdzielczość 4K UHD łączy z jasnością na poziomie 2200 ANSI lumenów i jest przeznaczony dla użytkowników, którzy chcą sobie stworzyć kino w domu.  Mowa tu o specjalnie przygotowanym pomieszczeniu, w którym można delektować się obrazem powstającym dzięki zastosowaniu sześcioelementowego koła kolorów RGBRGB. Przy niższej jasności projektor zapewnia, aż 96% pokrycia profesjonalnego standardu Rec. 709. Oznacza to, że wyświetla obraz z równie znakomitą dokładnością jakiej można spodziewać się w najlepszych kinach.

 

Najnowsze modele są dostępne w sugerowanych cenach detalicznych (z VAT):

ViewSonic PX727…………. 5999 zł

ViewSonic PX747 ………….5999 zł

 

 

ViDiS SA (www.vidis.pl) reprezentuje w Polsce następujące światowe marki: AVer (wizualizery oraz systemy do wideokonferencji), Avtek (ekrany projekcyjne, monitory i tablice interaktywne, uchwyty do projektorów, piloty i akcesoria prezentacyjne), Aqualite (monitory pogodoodporne), Casio (projektory Laser&Led), CTOUCH (monitory interaktywne oraz akcesoria), DEFENZO (głośniki bezprzewodowe, powerbanki), EVOKO (system rezerwacji sali konferencyjnych oraz zestawy do audiokonferencji), GBC (oprawa i laminacja dokumentów), Jimu Robot (klocki do tworzenia robotów), Joan (urządzenie do rezerwacji sal konferencyjnych) JUST LAMPS (lampy do projektorów wszystkich marek), Kensington (akcesoria komputerowe), littleBits (klocki elektryczne), LUMENS (wizualizery i kamery PTZ), MasterLock (sejfy i kasety),  Neets (systemy sterowania salami konferencyjnymi)  NOBO (komunikacja wizualna: ekrany, tablice, wskaźniki), PLUS Vision (elektroniczne tablice kopiujące), QOMO (monitory i tablice interaktywne, systemy do testów), Revolabs (telefony konferencyjne, mikrofony),  Rexel (niszczarki, trymery, gilotyny, zszywacze, dziurkacze, produkty do organizacji dokumentów), RM Easiteach (oprogramowanie do monitorów i tablic interaktywnych), Safescan (liczarki monet i banknotów oraz testery, systemy ewidencji czasu pracy), SentrySafe (sejfy i kasety),  SMS (wysokiej jakości uchwyty i statywy do sprzętu prezentacyjnego), Smart Metals (uchwyty i statywy do monitorów wielkoformatowych), TOSHIBA (profesjonalne monitory);  VISION (systemy instalacyjne Techconnect), ViewSonic (projektory, monitory), VIVITEK (projektory i rozwiązania bezprzewodowe).

Firma jest właścicielem portali www.multimediawszkole.pl, www.multimediawprzedszkolu.pl, www.interaktywne.pl oraz organizatorem Ogólnopolskiego konkursu „Klasa ze snów” www.klasazesnow.pl

ViDiS prowadzi także serwis gwarancyjny i pogwarancyjny produktów AVer, Vivitek, Qomo, Lumens, ACCO, Avtek, Casio.

ViDiS SA jest również laureatem następujących nagród i wyróżnień:

– Gepard Biznesu 2011, 2012, 2015 – nadana przez Magazyn Przedsiębiorców „Europejska Firma” i Klub Gepardów

– Skrzydła Biznesu 2011 (woj. dolnośląskie) – nadany przez Dziennik Gazeta Prawna

– Gazela Biznesu 2011, 2012, 2015 – nadany przez Dziennik Puls Biznesu

 

 

 

Obsługa Prasowa i PR:

INDALO Public Relations, ul. Grochowska 341/281A, 03-822 Warszawa

Małgorzata Błachnio, mobile: (+48) 509 047 721, e-mail: malgorzata.blachnio@indalo.pl

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

4 × 3 =

More in Audio Foto Wideo - news

%d bloggers like this: