Connect
To Top

VOYAGER 3200 – PLANTRONICS PRZEDSTAWIA NOWĄ SERIĘ

VOYAGER 3200 – SŁUCHAWKA BLUETOOTH® ZAPROJEKTOWANA, BY IMPONOWAĆ, STWORZONA, BY DZIAŁAĆ

 

Dyskretny design i technologia tłumienia hałasu pozwalają na swobodne rozmowy w każdym miejscu i o każdej porze

Plantronics (NYSE: PLT), pionier w dziedzinie sprzętu audio i technologii ubieralnych, ogłosił dziś wejście na rynek nowej serii słuchawek Bluetooth® Voyager 3200, zaprojektowanych z myślą o mobilnych profesjonalistach, którym zależy na najwyższej jakości dźwięku i wygodzie. Voyager 3200 UC to słuchawka o eleganckim i dyskretnym designie, z trzema mikrofonami wykorzystującymi technologię redukcji szumów otoczenia, umożliwiająca prowadzenie rozmów w każdym miejscu, o dowolnej porze. Urządzenie jest już dostępne w Europie i USA, a do końca lipca pojawi się na całym świecie.

„Dziś cały świat może być naszym biurem, jednak nie chcemy, aby było to widoczne i słyszalne” – powiedział Greg Miller, Director Portfolio Business Management w firmie Plantronics. – „Seria Voyager 3200 posiada zaawansowane funkcje zarządzania dźwiękiem, które pozwolą przejąć pełną kontrolę nad prowadzoną rozmową, niezależnie od miejsca i pory dnia.”

 

Dyskretna i sprawdzona pod kątem wygody słuchawka Voyager 3200 pozwala na prowadzenie rozmów do 6 godzin i wytrzymuje do 7 dni w trybie czuwania. Przenośne etui ładujące zapewnia do 10 dodatkowych godzin rozmów, aby nadążyć za szybkim tempem życia. Precyzyjnie dostrojony potrójny mikrofon z ulepszoną technologią cyfrowego przetwarzania sygnału (DSP) oferuje wyjątkowo wydajną redukcję szumów otoczenia, przekazując czysty dźwięk każdemu z rozmówców. Seria Voyager 3200 oferuje również możliwość zmieniania ustawień przy użyciu smartfona oraz spersonalizowania alertów głosowych.

Seria Voyager 3200 składa się z różnych pakietów oraz wersji UC. Voyager 3200 UC standardowo zawiera przenośne etui ładujące oraz adapter BT600 USB Bluetooth, który można podłączyć do komputera PC, Mac, tabletu czy smatfona, by skorzystać z funkcji UC. Słuchawka jest również kompatybilna z usługą Plantronics Manager Pro, która daje zespołom IT wgląd w ustawienia i sposób użytkowania urządzenia.

Seria Voyager 3200 została stworzona z myślą o współczesnych mobilnych pracownikach.

 

Najważniejsze funkcje:

 • Dynamiczny alert powiadamia w razie mówienia z wyłączonym mikrofonie.
 • Inteligentne czujniki umożliwiają automatyczne odbieranie połączeń przez założenie słuchawki. Wystarczy powiedzieć „Answer” lub „Ignore”, by zarządzać przychodzącymi rozmowami (wszystkie funkcje inteligentnych czujników dostępne przez aplikację lub oprogramowanie komputerowe Plantronics Hub).
 • Funkcja odczytywania na głos imienia i nazwiska osoby dzwoniącej. Alerty głosowe informują o wyłączonym mikrofonie, stanie połączenia i czasie rozmowy, tak by użytkownik nie musiał patrzeć na telefon komórkowy.
 • Zasięg sygnału bezprzewodowego do 30 metrów podczas korzystania z urządzeń z technologią Bluetooth® klasy 1
 • Bezproblemowe parowanie NFC z urządzeniami obsługującymi tę technologię.
 • Aktywacja funkcji Siri, Google Now lub Cortana za dotknięciem jednego przycisku.
 • Szerokopasmowy dźwięk zapewniający najwyższej jakości komunikację głosową poprzez komputer PC oraz funkcja HD Voice dostępna na zgodnych urządzeniach.
 • Technologia SoundGuard® zapewnia ochronę przed nagłymi skokami dźwięku.

Słuchawka Voyager 3200 współpracuje z aplikacją Plantronics Hub w systemach Windows, Mac, iOS i Android, dając możliwość znalezienia zagubionej słuchawki, zmiany języka lub personalizowania ustawień i alertów.

Ceny i dostępność

 

Produkty z serii Voyager 3200 są dostępne w dwóch wersjach kolorystycznych – czarnej (diamond black) i grafitowej (carbon grey) – w różnych zestawach u autoryzowanych resellerów, w cenach od €99 do €139. Voyager 3200 UC pojawi się w sprzedaży pod koniec czerwca w kolorze grafitowym, a sugerowana cena to $219.95. Więcej informacji na plantronics.com.

O Plantronics

Plantronics od 50 lat jest pionierem innowacyjnej komunikacji głosowej dedykowanej klientom biznesowym i indywidualnym. Wyznacza nowe trendy w dziedzinie technologii audio, tworząc innowacyjne produkty, które ułatwiają komunikację międzyludzką. Od komunikacji zunifikowanej, przez zestawy Bluetooth, aż po słuchawki gamingowe, Plantronics zapewnia bezkompromisową jakość, znakomite doświadczenia i wysokiej jakości usługi. . Rozwiązania Plantronics są wykorzystywane przez każdą firmę z rankingu 100 największych przedsiębiorstw magazynu Fortune, a także przez operatorów centrów alarmowych, kontrolerów ruchu lotniczego oraz konsumentów z całego świata. Więcej informacji na stronie: www.plantronics.com

Znak towarowy Bluetooth jest własnością Bluetooth SIG, Inc., a każde jego wykorzystanie przez firmę Plantronics, Inc. podlega licencji. Wszystkie pozostałe znaki towarowe należą do ich właścicieli.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

nine + 1 =

More in Bez kategorii

 • iiyama: 25-calowy ekran WUXGA dla profesjonalistów

  Firma iiyama poszerzyła swoją ofertę monitorów z serii ProLite o nowy model XU2595WSU-B1, który został wyposażony w 25-calową matrycę w technologii IPS o proporcjach...

  Gamma PR23 stycznia 2019
 • Chmura pomocna, ale…

  Przechowywanie danych w chmurze staje się coraz popularniejsze. Dostawcy prześcigają się w oferowaniu coraz atrakcyjniejszych ofert kusząc dużą pojemnością, atrakcyjnymi cenami...

  Marken Systemy Antywirusowe18 stycznia 2019
 • KRÓTSZE KOLEJKI NA STADION PIŁKARSKI DZIĘKI BRAMKOM BIOMETRYCZNYM

  Technologia rozpoznawania twarzy Panasonic zostanie wdrożona na stadionie piłkarskim RWD Molenbeek w Belgii. Dzięki niej osoby posiadające karnety sezonowe będą mogły...

  AM10 stycznia 2019
%d bloggers like this: