Connect
To Top

W Łodzi będziemy mogli bezpłatnie przetestować najnowocześniejsze rowery

Najbliższa niedziela, 6 maja, to idealna propozycja dla wszystkich, którzy chcą kupić dwa kółka, ale nie wiedzą jak je dobrać dla siebie. Dzięki bezpłatnym testom w okolicy plaży miejskiej Arturówek będziemy mogli sprawdzić jak to jest jeździć na różnych modelach, nawet kosztujących prawie 24 tys. Na takim ściga się dwukrotna wicemistrzyni olimpijska. Do dyspozycji dostaniemy ponad 50 rowerów.

Mieszkańcy Łodzi dostaną wtedy szansę, by wypróbować rowery górskie, w tym elektryczne – nawet te najlepsze i najdroższe na rynku. Możemy też dowiedzieć się co nowego w sezonie 2018.

– Zakup roweru, mającego posłużyć właścicielowi na długie lata, to poważna decyzja. Dzięki naszemu przedsięwzięciu każdy kto planuje przesiąść się na nowe dwa kółka może sprawdzić, który model najbardziej mu odpowiada – wyjaśnia Paweł Buczko z firmy KROSS.  – W czasie imprezy w systemie turowym zostaną zorganizowane co najmniej trzy przejazdy. Na miejscu sztab mechaników i innych pracowników odpowie na wszelkie pytania. Będzie też przygotowywał testowe dwa kółka, by wszystko działało jak należy. Ale warunkiem koniecznym jest posiadanie własnego kasku – zaznacza.

Rozwiązać dylemat: który model dla mnie?

KROSS Test Tour zostanie zorganizowany w niedzielę, w godz. 9.30-15.30, w pobliżu plaży miejskiej Arturówek (parking przy ulicy Bażanciej). Dostaniemy wtedy możliwość sprawdzenia w boju ponad 50 rowerów z segmentów: MTB XC, enduro, trail i MTB w wersji elektrycznej. Znajdzie się wśród nich np. topowy model Level Team Edition, kosztujący prawie 24 tys. zł, na którym ścigają się Maja Włoszczowska i mistrzyni świata w kolarstwie górskim Jolanda Neff.

– Chcemy pokazać uczestnikom przede wszystkim zalety górskich rowerów elektrycznych, opartych na nowoczesnym systemie Shimano Steps. Tak samo jak przybliżyć zastosowaną w nich technologię. Takie dwa kółka są w Polsce ciągle małe znane i panuje wokół nich wiele mitów. Dużo osób sądzi na przykład, że jadą same, co nie ma nic wspólnego z rzeczywistością, bo to nie są skutery – mówi Paweł Buczko. – eBike dokłada dodatkową moc podczas pedałowania. Sprawia, że rower jedzie łatwiej i daje dużo przyjemności tam, gdzie nie ma jej na tradycyjnych dwóch kółkach – podkreśla.

Każda osoba może w ciągu testowego dnia wypożyczyć maksymalnie trzy rowery, co oznacza praktycznie całodniową rodzinną weekendową rozrywkę. Co więcej, wszyscy uczestnicy mogą liczyć na przygotowanie specjalnej oferty sprzedażowej przez lokalnych dealerów.

Jak wziąć udział?

To banalnie proste i wymaga jedynie drobnych formalności. Dwa kółka w ramach KROSS Test Tour zarezerwujemy na stronie www.kross.pl/pl/test_tour. Konkretny rower zamawiać można najwcześniej na dwa tygodnie przed testowym weekendem. Zdecyduje kolejność zgłoszeń.

Na miejscu, przed rozpoczęciem jazdy, niezbędne jest podpisanie umowy najmu, upoważaniającej do wypożyczenia roweru. Wcześniej do weryfikacji należy pokazać dwa dokumenty tożsamości. Testować sprzęt mogą zarówno dorośli, jak i dzieci (wtedy pieczę nad nimi sprawują rodzice lub uprawnieni opiekunowie).

Ze szczegółami akcji zapoznamy się na jej profilu na Facebooku. Znajdziemy tam również listę rowerów. W dodatku na tej stronie można zadawać pytania dotyczące testów i śledzić relacje z tych wydarzeń.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

eight + 2 =

More in Informacje Prasowe

%d bloggers like this: