Connect
To Top

Wideorejestrator DGM niezbędny w czasie podróży

Marka DGM wprowadza właśnie na rynek kamerę samochodową z 3-calowym wyświetlaczem LCD, który rejestruje obraz w jakości Full HD. Urządzenie to jest zwane ,,czarną skrzynką” samochodu – pozwala na zapobieganie m.in. niesłusznym karom nadawanym przez policję i brakiem dowodów, w sytuacji, gdy to nie my powinniśmy ponieść daną sankcję. Model CA-D3A będzie dostępny w Auchan cenie 99,90 zł.

Kształt wideorejestratora DGM jest kompaktowy, więc w żaden sposób nie przeszkadza podczas jazdy. Model CA-D3A zapisuje obraz w jakości Full HD 1920x1080i, dzięki czemu każde nagranie będzie dobrze widoczne, nawet przy słabym oświetleniu danego miejsca. Znacznik czasu pozwala dokładnie zarejestrować trasę, przez co później można łatwiej odszukać interesujący fragment. Rozdzielczość ekranu wynosi 320×240 (16:9), co pozwala swobodnie obsługiwać menu.

Innowacyjna technologia pozwala na oglądnie w kadrze nie tylko jezdni, ale również pobocza. Dzieje się tak za sprawą obiektywu, który obejmuje przestrzeń w promieniu 140 stopni, a ponadto możliwe jest przybliżenie obrazu nawet 4-krotnie. Wbudowany G-sensor automatycznie zachowuje nagranie, np. podczas wypadku. Rejestrowany jest również dźwięk, dzięki czemu potem można zweryfikować nie tylko obraz, ale i zapis audio z danej drogi.

Wideorejestrator ma wbudowaną pamięć 1024 MB oraz dodatkowy czytnik kard SD do 32 GB. Urządzenie posiada funkcję nagrywania w pętli, czyli zapisuje nagrania w postaci poszczególnych plików (o określonej długości). Kiedy materiał zapełni całą kartę pamięci, kolejne pliki zapisywane są w miejsce już istniejących, przy czym nadpisywany jest każdorazowo najstarszy. Dzięki temu użytkownik nie musi się obawiać o brak miejsca na karcie w chwili kolizji lub innego niebezpiecznego zdarzenia na drodze.

– Czasem znacznie bardziej opłaca się być przezornym i wybierać proste rozwiązania. Podczas jazdy występują sytuacje, których nikt nie jest w stanie przewidzieć. Wideorejestrator DGM jest urządzeniem, które pozwoli nam czuć się bezpiecznie na drodze, a w ostateczności da nam dowód naszej niewinności – mówi Krystian Zieliński, ‎odpowiedzialny za dział sprzedaży DGM w Polsce.

Zestaw DGM zawiera – oprócz wideorejestratora – specjalną przyssawkę, ładowarkę samochodową, kabel mini USB (3,5 m) oraz instrukcję obsługi.

DGM Distribution Sp. z o.o.

Jest częścią Grupy DGM z siedzibą w Hong Kongu, obecnej na światowych rynkach od 1997 roku. Dostarczane przez nich rozwiązania docenione zostały już przez klientów w Polsce, Wielkiej Brytanii, Austrii, Holandii, Hiszpanii i we Włoszech. Firma stale rozszerza sprzedaż marki DGM od Europy przez Stany Zjednoczone do Azji. Rozwijana platforma sieciowa poprawia kompatybilność produktów, aby służyły klientom najlepszymi rozwiązaniami. DGM posiada własne centrum serwisowe w Polsce.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

six + fifteen =

More in Informacje Prasowe

%d bloggers like this: