Connect
To Top

World of Tanks w 4K z obsługą HDR na Xbox One X

Wargaming z przyjemnością informuje o premierze World of Tanks na nowej konsoli Xbox One X. Przebojowa gra free-to-play jest od dziś dostępna w rozdzielczości natywnego 4K i z pełnym wsparciem technologii High Dynamic Range (HDR). Ciekawym rozwiązaniem zastosowanym po raz pierwszy jest możliwość komunikacji głosowej graczy na Xbox 360, Xbox One, Xbox One S i Xbox One X. Bez względu na generację konsoli możemy grać wspólnie i wspólnie koordynować taktyczne manewry na polu bitwy.

„To zaszczyt, ze World of Tanks jest jednym z tytułów startowych nowej konsoli Xbox One X,” mówi TJ Wagner, dyrektor kreatywny i producent wykonawczy w studio Chicago-Baltimore. „ Nasz zespół dołożył wszelkich starań, aby rozszerzyć i ulepszyć każdy aspekt gry.”

Nowi gracze rozpoczną swą karierę z nowym, darmowym zestawem startowym dostępnym w sklepie Microsoft. Na graczy czeka amerykański czołg lekki T1E6-X1, załoga wyszkolona w 100%, miejsce w garażu i 3 dni konta premium. Warto zwrócić uwagę również na War Stories czyli pierwszą w historii kampanię dla pojedynczego gracza. Wszystkie 4 epizody dostały również dostosowane do nowej platformy.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

two × two =

More in Informacje Prasowe

%d bloggers like this: