Connect
To Top

World of Warships Blitz – premiera!

Szybkie bitwy morskie dostępne już na iOS I Androidzie

World of Warships Blitz, mobilna wersja popularnej gry z komputerów osobistych, jest od dziś dostępna w sklepach App Store i Google Play. Teraz również mobilni gracze mogą doświadczyć bitew morskich, które łączą w sobie drużynową współpracę, taktykę i indywidualne umiejętności.

World of Warships Blitz to realistycznie odtworzone okręty (na premierę 90 legendarnych okrętów produkcji japońskiej, niemieckiej, rosyjskiej i amerykańskiej), epickie bitwy znane z PC dostosowane do wymagań rynku mobilnego. Mniejsze mapy, rozgrywka w formacie 7 na 7 graczy sprawia, że każda bitwa to błyskawiczna i intensywna zabawa. Gdziekolwiek jesteś, gdziekolwiek chcesz ikony flot wojennych jak lotniskowiec Midway, pancernik Yamato czy krążownik Kolberg czekają na Ciebie!

World​ ​of​ ​Warships​ ​Blitz​ wspiera zunikfikowane konto Wargamig.net ID, które pozwala graczom zmieniać platformy i urządzenia zachowując jednocześnie dotychczasowy postęp. Co istotne, użytkownicy Androida i iOS mogą grać razem.

Zobacz zwiastun! -> https://www.youtube.com/watch?v=FqKymXgjUGw&feature=youtu.be  

Pobierz grę za darmo z:
– App Store (https://itunes.apple.com/CA/app/id1205558961?mt=8)
– Google Play (https://play.google.com/store/apps/details?id=net.wargaming.wows.blitz&referrer=af_tranid%3DHXtEzucy8vhAefwlVw6_tg%26pid%3DPR%26c%3D1st)

Więcej informacji o World of Warships Blitz na oficjalnej stronie gry https://wowsblitz.com/

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

four × two =

More in Informacje Prasowe

%d bloggers like this: