Connect
To Top

World of Warships: Legends osiąga 1 000 000 graczy na konsolach!

Nowości w grze

World of Warships: Legends na konsolach PlayStation®4 i Xbox One weszło w fazę wczesnego dostępu miesiąc temu, a już może poszczycić się ponad milionem graczy na całym świecie! Zespół deweloperski pracuje teraz nad dalszymi usprawnieniami i ulepszeniami tytułu dla graczy, aby przyjemność z walki na morzach i oceanach była jeszcze większa.

 

Po pierwsze wystartowała pierwsza kampania dla graczy, w której nagrodą główną jest możliwość zdobycia amerykańskiego krążownika premium Atlanta. Wykonując misje i zadania otrzymamy rozmaite nagrody do gry takie jak kamuflaże, insygnia dla dowódców, dni konta premium czy mnożniki doświadczenia.

 

Po drugie gracze mogą liczyć na darmowy zestaw i zestawy startowe. Te nowe opcje pomogą graczom płynąć do zwycięstwa. Niektóre z nich mogą zawierać amerykański pancernik Texas, brytyjski niszczyciel Campbeltown, kapitana Willis Lee wraz z kredytami, dublonami, kontem premium i kamuflażami.

 

Po trzecie do gry przypłyną nowe okrety premium w tym miesiącu. Będą to dwa pancerniki – brytyjski HMS Warspite i amerykański Arizona oraz japoński niszczyciel Kamikaze.

 

World of Warships: Legends nie jest prostą konwersją na PlayStation®4 i Xbox One znaną z komputerów osobistych. Tytuł został przygotowany od podstaw na obecną generację konsol i wykorzystuje ich moc oraz unikatowe możliwości.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

6 + 5 =

More in Informacje Prasowe

%d bloggers like this: