Connect
To Top

Wszystkie odcienie Mionix Castor

Dobra mysz dla wziętego gracza to podstawa, jeśli chce odnieść sukces na polu walki. Ponadto warto, aby sprzęt posiadał również odpowiednią prezencję, podkreślającą charakter właściciela. Odświeżony Mionix Castor wpisuje się w oba postulaty.

Czerń przemawia głównie do minimalistów. A co w przypadku, gdy zależy nam na nieco bardziej szalonej ekspresji kolorystycznej? Naprzeciw tym oczekiwaniom stara się wyjść marka Mionix, odświeżając bardzo udaną mysz Mionix Castor. Jest ona teraz dostępna w następujących wersjach: szarym, żółtym, różowym i turkusowym.

Sprawdzona recepta

Mionix Castor to mysz o ergonomii niesymetrycznej, dostosowanej dla osób praworęcznych. Jak zapewnia producent, mysz została zaprojektowana z wysokiej jakości materiałów, tak aby mogła sprostać gamingowym wyzwaniom przez długie lata. Wymiary urządzenia to odpowiednio: 122,5× 70,5×40,2 mm, przy wadze wynoszącej 94 g. Zarówno boki, jak i grzbiet wykonano z tworzywa o gumowanej powierzchni, zapewniając właściwości przeciwpoślizgowe.

Niezawodny sensor

Producent zdecydował się na zastosowanie sensora optycznego PMW-3310 – jednego z lepszych w swojej klasie, pracującego z rozdzielczością 5 000 dpi. Wyższe wartości rozdzielczości są możliwe do osiągnięcia dzięki zastosowaniu interpolacji. Sercem bez zmian pozostaje procesor ARM, a także pamięć o pojemności 128 kB służąca do zapisu ustawień i profili. Maksymalna częstotliwość taktowania USB wynosi 1000 Hz.

Pełna swoboda w konfiguracji

Poprzez oprogramowanie można również zapisać do pięciu profili, kontrolować podświetlanie w pełnej palecie RGB, zapisywać konfiguracje klawiszy makro i wiele więcej.

Przybliżona cena nowych wariacji kolorystycznych nie odbiega od wartości bazowego modelu Castor, oscylującej w granicach 249 zł.


Mionix Castor – dane techniczne
:

– Sensor optyczny PMW-3310

– Rozdzielczość: do 5 000 dpi

– Prędkość maksymalna: 5,45 m/s

– Wbudowany procesor ARM

– 128 kB pamięci na ustawienia i profile

– Częstotliwość taktowania USB: 1000 Hz

– Możliwość zmiany poziomu LOD i włączenia predykcji

– Dwustrefowe podświetlenie RGB

– Przewód o długości 2 m z pozłacanym wtykiem USB

– Wymiary: 122,5×70,5×40,2 mm

– Waga: 94 g

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

fourteen − 5 =

More in Informacje Prasowe

%d bloggers like this: