Connect
To Top

Wybawienie dla Twoich pleców

Medivon, wiodący producent urządzeń do masażu i akcesoriów healthcare, wprowadził na rynek mate rozgrzewającą masującą Shiatsu CF 2606 HM PK, która jest bestsellerem. Urządzenie doskonale zastępuje drogie wizyty u fizjoterapeuty oraz wielkie fotele do masażu. W zestawie oprócz maty znajduję się pilot, zasilacz sieciowy oraz instrukcja obsługi w języku polskim. 

Mata posiada dwa rodzaje masażu. Jednym z nich jest pochodzący z Japonii masaż Shiatsu, który łączy różne techniki poprawiające ruch stawów i kondycję mięśni. Celem masażu jest poprawa motoryki, witalności ciała i likwidacja źródła napięcia. Drugim rodzajem masażu użytego w macie jest masaż wibracyjny.

Urządzenie posiada też bardzo przydatną funkcje grzania, która przyczynia się do szybszego i efektywniejszego masażu. Do zestawu dołączony jest pilot, który jest bardzo łatwy w użytkowaniu i wygodny. Pilot ma wbudowaną możliwość ustawienia odpowiedniego programu, długości i intensywności. Masażer zrobiony jest ze specjalnego mikrowłókna które przepuszcza powietrze oraz z eko-skóry. Do zestawu dołączony został również zagłówek, który odpowiednio podtrzymuje ciało i głowę podczas masażu.

 

Zasilanie: 230-240V

Cena: 449,99 zł

Produkt dostępny na stronie: https://medivon.pl/

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

five + 11 =

More in Informacje Prasowe

%d bloggers like this: