Connect
To Top

Wygraj dysk sieciowy NAS dzieląc się swoimi doświadczeniami

Oprogramowanie Asustor ADM w wersji 3.0 dochowało się wielu usprawnień i udogodnień. Doświadczenia płynące z jego użytkowania są coraz lepsze, między innymi dzięki informacjom zwrotnym od posiadaczy urządzeń NAS.

Aby wyrazić swoją wdzięczność, za aktywny udział użytkowników w ulepszaniu oprogramowania, firma Asustor zorganizowała konkurs o nazwie: „Podziel się swoimi doświadczeniami i wygraj dysk sieciowy NAS”. Udział w tej akcji daje szansę wygrania najnowszego dysku sieciowego Asustor AS4002T obsługującego standard sieci Ethernet 10G.

Każdy może wziąć udział w konkursie. Wystarczy, że udostępnicie swoją rekomendację lub opinię w na temat dowolnej funkcji dysku sieciowego Asustor online w mediach społecznościowych. Może to być na przykład: Facebook, Instagram, YouTube, Twitter, a także fora lub sklepy internetowe. Liczy się Wasza kreatywność, ponieważ w konkursie wezmą udział opinie w formie tekstu do 350 słów, jak i filmy o długości minimum 1 minuty.

Akcja konkursowa trwa od 9 maja do 6 czerwca 2018. Wyniki zostaną ogłoszone 19 czerwca 2018 roku. Szczegółowe zasady akcji „Podziel się swoimi doświadczeniami i wygraj dysk sieciowy NAS!” znajdziecie poniżej:

  1. Udostępnij rekomendację/opinię na temat Twojej ulubionej funkcji dysku sieciowego ASUSTOR online, na przykład na Facebooku, Instagramie, YouTube, Twitterze, forach internetowych lub sklepie internetowym.
  2. Format udostępnionej opinii: tekstowa lub video.
  3. Tekstowe opinie muszą być długości minimum 350 słów, a video mieć długość co najmniej 1 minuty.
  4. Tekstowe opinie muszą zawierać od 1 do 3 zdjęć związanych z konkretnymi funkcjami oprogramowania ADM 3.0.
  5. Po udostępnieniu prosimy o przesłanie do nas PW na Facebooku. PW powinna zawierać adres URL pod którym znajduje się opinia.
  6. Polubić fan page ASUSTOR: https://www.facebook.com/ASUSTOR.INC
  7. Udostępnij fan page Asustor jak największej liczbie znajomych przed końcem czasu trwania wydarzenia.
  8. Im więcej udostępnień tym większa szansa na wygraną.

 

Źródło: Entrymedia, Asustor

 

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

twelve + one =

More in Informacje Prasowe

%d bloggers like this: