Connect
To Top

Wywiad z Sonny Su, Dyrektorem Technologicznym TRENDnet

Odkryj tajemnice technologii Cloud w środowisku kamer IP oraz poznaj najnowszą linię kamer Trendnet Cloud. Wywiad z dyrektorem technicznym firmy TRENDnet® – Sonny Su.

 

1. Czym różnią się kamery cloud od przeciętnych kamer IP?

Kamery cloud pozwalają na podgląd obrazu na żywo przez Internet dzięki automatycznemu podłączeniu użytkowników do kamer TRENDnet. Rozwiązanie cloud eliminuje skomplikowany proces konfiguracji wymagany przy standardowych kamerach IP, tj. zmiana zaawansowanych ustawień rutera oraz zapisanie się do usługi Dynamic DNS. Instalacja jest szybka i prosta – nawet niedoświadczeni użytkownicy są w stanie podłączyć kamerę w przeciągu 3 minut.

 

2. Czym zyskują użytkownicy domowi oraz biznesowi korzystający z rozwiązań cloud TRENDnet?

Klienci z reguły inwestują w kamery bezpieczeństwa by mieć stały podgląd na to co się dzieje w domu, biurze, czy też do obserwowania zwierząt. Kamery cloud marki TRENDnet eliminują skomplikowaną konfigurację, która stwarzała problem podczas podłączania się bezprzewodowo do kamer. Instalacja jest tak łatwa, że nawet klienci biznesowi nie muszą zatrudniać specjalisty by skutecznie zamontować kamerę. Każdy może to zrobić.

 

3. Czym właściwie jest usługa cloud?

Usługa cloud oferuje użytkownikowi końcowemu proste rozwiązanie do bezpośredniego połączenia się ze swoimi kamerami i tym samym możliwość podglądu na żywo. Każda z kamer Cloud posiada unikalny numer ID. Jeżeli użytkownik chce podejrzeć obraz zdalnie, jej lub jego urządzenie komunikuje się z usługą cloud, która z kolei lokalizuje kamerę bez względu na adres IP.

 

4. Czy za usługę pobierane są jakiekolwiek opłaty?

Nie, TRENDnet ponosi wszelkie koszty związane ze stworzeniem oraz utrzymaniem usługi cloud. Usługa jest bezpłatna dla naszych klientów.

 

5. Jak bezpieczne jest korzystanie z usługi?

Kamery cloud są bardzo bezpieczne. Każda z kamer ma przydzielony unikalny numer ID oraz jest zabezpieczona hasłem. Hasła są przechowywane lokalnie, na urządzeniu, nie w usłudze, co jeszcze zwiększa poziom bezpieczeństwa.

 

6. Czy użytkownicy muszą zakładać specjalne konta TRENDnet?

Nie, użytkownicy nie są zobligowani do tworzenia specjalnego konta czy udostępnienia danych osobowych. Cały proces został uproszczony. Jedynym wymogiem jest stworzenie unikalnego hasła dla kamery.

 

7. Czy wszystkie kamery współpracują z usługą cloud?

Tylko kamery cloud współpracują z usługą. TV-IP751WC, TV-IP751WIC, TV-IP851WC, i TV-IP851WIC są w stanie poprawnie działać z usługą cloud.

 

8. Czy kamery posiadają dodatkowe oprogramowanie?

Tak, w sklepach Apple App Store oraz Google Play dostępne jest bezpłatne oprogramowanie, które pozwala użytkownikowi na dostęp do wielu kamer, podgląd na żywo, robienie zrzutów ekranu oraz odtwarzanie dźwięku. Użytkownicy mogą również doświadczyć prostoty korzystania dzięki aplikacji na komputery stacjonarne. Specjalny skrót, który posiada unikalny adres sieciowy, jest tworzony na pulpicie komputera, dzięki czemu użytkownicy PC mogą w równie wygodny sposób korzystać z kamer.

 

9. Gdzie klienci mogą się dowiedzieć, w jaki sposób zainstalować kamerę?

W zestawie każdej kamery znajduje się płyta CD z przyjaznym dla użytkownika instalatorem. Ponadto, na TRENDnetTV znajduje się wiele darmowych filmów instruktażowych ukazujących instalację kamery, korzystanie z aplikacji mobilnej, montażu kamery oraz innych, przydatnych wskazówek .

 

  • TV-IP751WC to nasz podstawowy model, który posiada wysoki poziom bezpieczeństwa, zadowoli większość klientów,
  • Nadzór o każdej porze dzięki systemowi Night Vision w kamerze cloud TV-IP751WIC,
  • TV-IP851WC pozwala na zobaczenie jeszcze więcej dzięki kontroli nachylenia i obrotu kamery,
  • TV-IP851WIC to najlepiej wyposażony model posiadający funkcję Night Vision oraz kontrolę nachylenia i obrotu kamery,

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

five − 2 =

More in Wydarzenia, relacje

%d bloggers like this: